У школској 2018/2019. години забележене су следеће активности културне и јавне делатности школе, што подразумева организација и координација активности Тима за културну и јавну делатност школе:

Екскурзије ученика

ИТАЛИЈА – ФРАНЦУСКА – ШПАНИЈА

7 дана / аутобусом

Екскурзија предвиђена за школску 2018/2019. годину, за III и IV разред, изведена је у периоду од 7. до 14. октобра 2018. године на релацији Србија – Италија – Француска - Шпанија – Србија, чији организатор је била туристичка агенција „Фантаст турист“ из Новог Сада.

Где су наши ученици – матуранти 2018/2019. године

У сарадњи са одељењским старешинама, Тим за каријерно вођење и саветовање је спровео истраживање о томе где су се уписали или где су се запослили ученици Прехрамбено угоститељске школе, генерација која је матурирала школске 2018/19. године.

КАТАРИНА ЈАКОВЉЕВИЋ

ЂАК ГРЕНЕРИЦИЈЕ 2018 - 2019.

НАЈБОЉИ УЧЕНИК ШКОЛЕ

„Растанци су бедеми са којих се пружају нови видици“

Катарина је кћерка Душана и Снежане, рођена 19.9.2000.године  у Чачку.Ученица  IV-1  одељења, смер туристички техничар.Све четири године школовања, остварила је одличан успех из свих предмета.