На Регионалном такмичењу талената Србије, које је одржано у 22. и 23. априла ове године у Чачку учествовало је шест ученика наше школе, из предмета географија. Ови ученици су се на Општинском такмичењу талената пласирали за пролаз на даљи ниво такмичења. Од ових шест ученика на Регионалном такмичењу талената Србије, три наша ученика освојила су пролаз на Републичко такмичење:

• Сандра Савковић, одељење 3/1, освојила је прво место на регионалном такмичењу;
  • Никола Вујашевић, ученик 1/1 одељења освојио је друго место;
  • Марија Јеремић, ученици 1/1 одељења освојила је такође друго место.

На Републичком такмичењу талената Србије, које је одржано 19. и 20. маја у Врању учествовала су два од укупно три ученика наше школе, који су остварили пласман на ово такмичење. Једна ученица је била спречена да оде у Врање, тих дана.

• Сандра Савковић, ученица 3/1 одељења освојила је 59 од максималних 60 бодава и тиме друго место у категорији „Специјалне награде за рад“.
  • Никола Вујашевић, ученик 1/1 освојио је 58 од максималних 60 бодава и тиме треће место у категорији „Специјалне награде за рад“.

Ученици и професор наше школе (уједно и ментор РЦТ Чачак) на Републичком такмичењу талената Србије у Врању

Сазнајте више...